اگر عبارتِ ” تولیدی پوشاک تهران یا تولیدی لباس تهران کجاست؟ ” را سرچ کرده اید، به احتمال زیاد قصدِ خرید لباس عمده در تهران را دارید. در شهر تهران آنقدر تولیدی و فروشگاه پوشاک وجود دارد که پیدا کردنِ یک تولیدی لباس در تهران که از هر نظر به درد شما و مشتریانتان بخورد کار ساده ای نیست!

 

در این مقاله با ما همراه باشید تا برای پیدا کردنِ بهترین تولیدی های پوشاک در تهران، همه خیابان های شهر را شخم بزنیم!

بهترین تولیدی لباس در تهران کجاست؟

این سوال را به راحتی نمیتوان پاسخ داد، چرا که اول باید مشخص کرد منظور چه لباسی است؟ آیا منظور تولیدی لباس زنانه در تهران است یا نه، به دنبال یک تولیدی لباس مردانه هستیم؟ آیا خدمات و پیگیری های پس از فروشِ تولیدی برای ما اهمیت دارد یا خیر؟ آیا فروشگاه لباسِ ما در تهران است یا قرار است اجناس خریداری شده را در شهرستان تحویل بگیریم؟

در این مقاله سعی می کنیم تمام مراکزی که به عنوانِ بورسِ تولیدی پوشاک در تهران معروف هستند را بررسی و با هم مقایسه کنیم.

پس شروع کنیم!

بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ به فروشِ لباس عمده و ارزان معروف است. پس طبیعی است که تعداد زیادی تولیدی لباس در بازار بزرگ تهران و خیابان ١۵ خرداد وجود داشته باشد، به حدی که امکان ندارد بتوان به همه آنها در یک روز سر زد! اگر قصد خرید عمده از یک تولیدی در یکی از این راسته ها را دارید، خودتان را برای یک ماجراجویی چندین ساعته آماده کنید؛ زیرا تنوع پوشاک در تولیدی های این منطقه بسیار بالا، و قیمت ها عموما ارزان و منصفانه هستند؛ {نا گفته نماند که هرچقدر پول بدی آش می خوری}.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه ١۵ خرداد

خیابان جمهوری

بله بله، حق با شماست، خیابان جمهوری بیشتر از هر چیز به بورسِ لوازم برقی و الکترونیکی شهرت دارد، اما این همه داستان نیست! تولیدی های پوشاک خیابان جمهوری، دستِ کمی از فروشگاه های بزرگِ الکتریکی آن ندارند، مخصوصا در مورد لباس های مجلسی. در واقع اگر هوشمندانه انتخاب کنید، یک تولیدی پوشاک زنانه خیابان جمهوری تهران، می تواند تمام نیاز شمایی که در شهرستان خرده فروشی لباس دارید را فراهم کند.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه سعدی، یا ایستگاه بهارستار (۵-۶ دقیقه پیاده روی تا ابتدای جمهوری)

خیابان بهار

این خیابان یکی از تخصصی ترین بورس های پوشاک در تهران است! به ندرت پیش می آید که در یک تولیدی پوشاک خیابان بهار، لباسی غیر از لباس بچگانه تولید شود، تمام مغازه های این خیابان پوشاک و کالاهای مرتبط با کودک را عرضه میکنند.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه دروازه دولت (٣-۴ دقیقه پیاده روی تا ابتدای بهار)

محله عبدل آباد

تولیدی های پوشاک عبدل آباد بینِ فروشندگان لباس به ارزان و با کیفیت بودن شهرت دارند. بسیاری از دست فروشان و خرده فروشانی که شما در سطح شهر و در بازارچه های هفتگی می بینید، اجناس خود را از یک تولیدی لباس عبدل آباد خریده اند.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه عبدل آباد

خیابان مولوی

شاید خیلی ها خیابان مولوی را به عنوانِ بورسِ پرده بشناسند، اما پیدا کردنِ یک تولیدی لباس در مولوی اصلا کار سختی نیست. در این بازار انواع و اقسام پارچه های اعلا تولید و عرضه می شود، پس طبیعی است که تولیدی های پوشاک متنوع و مرغوبی هم در این محله وجود داشته باشد.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه مولوی

خیابان فلسطین

تولیدی لباس زنانه خیابان فلسطین؟ بله، به نظر عجیب میاد، اما بین آن همه ویترینِ شیک و خیره کننده که انواع مختلف عینک های طبی و آفتابی را عرضه می کنند، تعدادی هم تولیدی پوشاک پیدا می شود که می توانند گزینه های خوبی برای خرید عمده باشند.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه میدان ولیعصر، یا ایستگاه تئاتر شهر

محله یافت آباد

به خاطر بافتِ خاصی که در قدیم داشته، کارگاه ها و تولیدی های مختلفی در آن وجود دارد. هرچند اکثر مردم عادت دارند که فقط برای خریدِ مبلمان و لوازم چوبی منزل به این بازار سر بزنند، اما چرخِ تولیدی لباس یافت آباد، به اندازه کارگاه های چوب بری آن، در حال چرخش است، و بسیاری از فروشندگانِ پوشاک، اجناس عمده خود را از این تولیدی ها تهیه می کنند.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه میدان آزادی (استفاده از مترو برای این مسیر پیشنهاد نمیشود)

 

مسلما این هفت محله، تنها مراکزِ موجود برای یافتنِ بهترین تولیدی پوشاک در تهران نیستند. علاوه بر این، چندین تولیدی لباس در شهر قدس و تعداد زیادی تولیدی لباس در شهر ری وجود دارد که محصولات خود را در تهران توزیع می کنند و توانِ رقابت با عرضه کنندگان تهرانی را دارند. پس برای این که بفهمیم بهترین تولیدی لباس در تهران کجاست هنوز خیلی کار داریم.

در هنگام انتخاب یک تولیدی پوشاک در تهران، باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

وقتی بحث انتخاب می شود، مقایسه گزینه های پیش رو واجب است! اما برای انتخاب یک تولیدی لباس مناسب باید چه ویژگی هایی را در نظر گرفت؟ با هم بررسی میکنیم.

کیفیت

نیازی به تذکر نداره که شما به عنوانِ یک خریدار، قبل از هر چیز باید از کیفیت محصول مطمئن شوید، و بعد سراغِ خریدش بروید، این طور نیست؟ پس هنگام انتخاب یک تولیدی پوشاک در تهران، سعی کنید جنسِ پارچه، نخ و همه ی مواد اولیه ی مصرفی آن تولیدی را بررسی کنید. کیفیت بُرش و دوخت را در نظر بگیرید. و حتما مطمئن شوید که لباس توی تن قشنگ و اندازه به چشم بیاد (تن خورِ خوبی داشته باشه).

قیمت

یکی دیگر از فاکتورهای اصلی در انتخاب یک محصول، قیمت است. شما به عنوان خریدار، که قصد خرید عمده لباس را دارید، باید به دنبال تولیدی یا عمده فروشی بگردید که محصولات با کیفیت و ارزان قیمتی را عرضه می کند تا شما هم بتوانید قیمت های مناسبی به مشتری خود پیشنهاد کنید.

انعطاف پذیری

سعی کنید برای معامله، همکاری را انتخاب کنید که منصف و انعطاف پذیر باشد و اگر نیاز شد به اصطلاح با شما کنار بیاد تا بتوانید بجای یک همکاری خشک و ماشینی، یک رابطه کاری دوستانه را تجربه کنید.

تحویل سریع و اسان

اگر بوتیک شما در شهرستان است و قصد معامله با یک تولیدی لباس در تهران را دارید، حتما جایی را پیدا کنید که امکانِ ارسال به شهرستان را داشته باشد.

پیگیری پس از فروش

یک فروشنده مناسب، فروشنده ای ست که بعد از فروش نیز، همچنان ضامنِ محصولاتش باشد. پس به دنبال یک تولیدی لباس در تهران باشید که حتی بعد از تسویه حساب و تحویل جنس هم ارتباطش را با شما حفظ کند.

آیا تولیدی های پوشاک تهران، فروش اینترنتی هم دارند؟

بعد از پیدا کردن یک تولیدی لباس در تهران که همه شرایط آن مناسب بود، شاید شما هم به این فکر بیوفتید که ای کاش میشد توی خانه بمانیم و سفارش عمده ی لباس و پوشاک را به صورت اینترنتی ثبت کنیم.

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت، چند سالی هست که برخی از عمده فروشان و تولیدی های پوشاک، برای فروش مستقیم محصولات خود به مشتری، هر کدام یک وبسایت راه اندازی کرده اند. وفا پیشگام این عرصه است.

چرا بهتر است از فروشگاه های آنلاین خرید کنیم؟

هر خرید آنلاینی مزایا و معایب خودش را دارد. مثلا بعضی ها تا جنسی را از نزدیک نبینند و لمس نکنند نمیخرند. اما خرید اینترنتی از خیلی جهات شرایط را برای مشتری راحت و ساده کرده. مثلا هر ساعت از شبانه روز که اراده کنید، میتوانید محصولات مختلف فروشگاه را مشاهده و با هم مقایسه کنید. بدون توجه به ایام تعطیل هفته، هر روزی که خواستید اقدام به سفارش محصول کنید، و سفارشات را در کوتاه ترین زمان ممکن در محلی که مشخص کردید، بدون دردسر تحویل بگیرید.

مزایای همکاری با برند وفا

مجموعه وفا با بیش از ٧ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و توزیع پوشاک به سراسر کشور، سالهاست که با معرفی انواع پوشاک زنانه ی با کیفیت، حسن نیتِ خود را ثابت کرده. این برند با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود، شرایطِ خرید سریع و آسان در هر ساعت از شبانه روز و هر روزِ هفته را، برای مشتری فراهم نموده است. همراه شماییم تا از خرید مطمئن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *