اگر عبارتِ ” تولیدی پوشاک تهران یا تولیدی لباس تهران کجاست؟ ” را سرچ کرده اید، به احتمال زیاد قصدِ خرید لباس عمده در تهران را دارید. در شهر تهران آنقدر تولیدی و فروشگاه پوشاک وجود دارد که پیدا کردنِ یک تولیدی لباس در تهران که از هر نظر به درد شما و مشتریانتان بخورد کار ساده ای نیست!

 

در این مقاله با ما همراه باشید تا برای پیدا کردنِ بهترین تولیدی های پوشاک در تهران، همه خیابان های شهر را شخم بزنیم! همچنین سعی داریم تا در انتهای مقاله چند عمده فروش لباس را نیز به شما معرفی کنیم.

وفا پوش برترین تامین کننده پوشاک زنانه برای فروشگاه شماست، از لینک زیر تمامی محصولات را مشاهده کنید.

 

برای خرید لباس عمده از تولیدی کلیک کنید

بهترین تولیدی لباس در تهران کجاست؟

این سوال را به راحتی نمیتوان پاسخ داد، چرا که اول باید مشخص کرد منظور چه لباسی است؟ آیا منظور تولیدی لباس زنانه در تهران است یا نه، به دنبال یک تولیدی لباس مردانه هستیم؟ آیا خدمات و پیگیری های پس از فروشِ تولیدی برای ما اهمیت دارد یا خیر؟ آیا فروشگاه لباسِ ما در تهران است یا قرار است اجناس خریداری شده را در شهرستان تحویل بگیریم؟

در این مقاله سعی می کنیم تمام مراکزی که به عنوانِ بورسِ تولیدی پوشاک در تهران معروف هستند را بررسی و با هم مقایسه کنیم.

پس شروع کنیم!

بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ به فروشِ لباس عمده و ارزان معروف است. پس طبیعی است که تعداد زیادی تولیدی لباس در بازار بزرگ تهران و خیابان ١۵ خرداد وجود داشته باشد، به حدی که امکان ندارد بتوان به همه آنها در یک روز سر زد! اگر قصد خرید عمده از یک تولیدی در یکی از این راسته ها را دارید، خودتان را برای یک ماجراجویی چندین ساعته آماده کنید؛ زیرا تنوع پوشاک در تولیدی های این منطقه بسیار بالا، و قیمت ها عموما ارزان و منصفانه هستند؛ {نا گفته نماند که هرچقدر پول بدی آش می خوری}.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه ١۵ خرداد

خیابان جمهوری

بله بله، حق با شماست، خیابان جمهوری بیشتر از هر چیز به بورسِ لوازم برقی و الکترونیکی شهرت دارد، اما این همه داستان نیست! تولیدی های پوشاک خیابان جمهوری، دستِ کمی از فروشگاه های بزرگِ الکتریکی آن ندارند، مخصوصا در مورد لباس های مجلسی. در واقع اگر هوشمندانه انتخاب کنید، یک تولیدی پوشاک زنانه خیابان جمهوری تهران، می تواند تمام نیاز شمایی که در شهرستان خرده فروشی لباس دارید را فراهم کند.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه سعدی، یا ایستگاه بهارستار (۵ – ۶ دقیقه پیاده روی تا ابتدای جمهوری)

خیابان بهار

این خیابان یکی از تخصصی ترین بورس های پوشاک در تهران است! به ندرت پیش می آید که در یک تولیدی پوشاک خیابان بهار، لباسی غیر از لباس بچه گانه تولید شود، تمام مغازه های این خیابان پوشاک و کالاهای مرتبط با کودک را عرضه می کنند.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه دروازه دولت (٣ -۴ دقیقه پیاده روی تا ابتدای بهار)

محله عبدل آباد

تولیدی های پوشاک عبدل آباد بینِ فروشندگان لباس به ارزان و با کیفیت بودن شهرت دارند. بسیاری از دست فروشان و خرده فروشانی که شما در سطح شهر و در بازارچه های هفتگی می بینید، اجناس خود را از یک تولیدی لباس عبدل آباد خریده اند.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه عبدل آباد

خیابان مولوی

شاید خیلی ها خیابان مولوی را به عنوانِ بورسِ پرده بشناسند، اما پیدا کردنِ یک تولیدی لباس در مولوی اصلا کار سختی نیست. در این بازار انواع و اقسام پارچه های اعلا تولید و عرضه می شود، پس طبیعی است که تولیدی های پوشاک متنوع و مرغوبی هم در این محله وجود داشته باشد.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه مولوی

خیابان فلسطین

تولیدی لباس زنانه خیابان فلسطین؟ بله، به نظر عجیب میاد، اما بین آن همه ویترینِ شیک و خیره کننده که انواع مختلف عینک های طبی و آفتابی را عرضه می کنند، تعدادی هم تولیدی پوشاک پیدا می شود که می توانند گزینه های خوبی برای خرید عمده باشند.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه میدان ولیعصر، یا ایستگاه تئاتر شهر

محله یافت آباد

به خاطر بافتِ خاصی که در قدیم داشته، کارگاه ها و تولیدی های مختلفی در آن وجود دارد. هرچند اکثر مردم عادت دارند که فقط برای خریدِ مبلمان و لوازم چوبی منزل به این بازار سر بزنند، اما چرخِ تولیدی لباس یافت آباد، به اندازه کارگاه های چوب بری آن، در حال چرخش است، و بسیاری از فروشندگانِ پوشاک، اجناس عمده خود را از این تولیدی ها تهیه می کنند.

نزدیک ترین ایستگاه مترو : ایستگاه میدان آزادی (استفاده از مترو برای این مسیر پیشنهاد نمیشود)

 

مسلما این هفت محله، تنها مراکزِ موجود برای یافتنِ بهترین تولیدی پوشاک در تهران نیستند. علاوه بر این، چندین تولیدی لباس در شهر قدس و تعداد زیادی تولیدی لباس در شهر ری وجود دارد که محصولات خود را در تهران توزیع می کنند و توانِ رقابت با عرضه کنندگان تهرانی را دارند. پس برای این که بفهمیم بهترین تولیدی لباس در تهران کجاست هنوز خیلی کار داریم.

در هنگام انتخاب یک تولیدی پوشاک در تهران، باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

وقتی بحث انتخاب می شود، مقایسه گزینه های پیش رو واجب است! اما برای انتخاب یک تولیدی لباس مناسب باید چه ویژگی هایی را در نظر گرفت؟ با هم بررسی می کنیم.

کیفیت

نیازی به تذکر نداره که شما به عنوانِ یک خریدار، قبل از هر چیز باید از کیفیت محصول مطمئن شوید، و بعد سراغِ خریدش بروید، این طور نیست؟ پس هنگام انتخاب یک تولیدی پوشاک در تهران، سعی کنید جنسِ پارچه، نخ و همه ی مواد اولیه ی مصرفی آن تولیدی را بررسی کنید. کیفیت بُرش و دوخت را در نظر بگیرید. و حتما مطمئن شوید که لباس توی تن قشنگ و اندازه به چشم بیاد (تن خورِ خوبی داشته باشه).

قیمت

یکی دیگر از فاکتورهای اصلی در انتخاب یک محصول، قیمت است. شما به عنوان خریدار، که قصد خرید عمده لباس را دارید، باید به دنبال تولیدی یا عمده فروشی بگردید که محصولات با کیفیت و ارزان قیمتی را عرضه می کند تا شما هم بتوانید قیمت های مناسبی به مشتری خود پیشنهاد کنید.

انعطاف پذیری

سعی کنید برای معامله، همکاری را انتخاب کنید که منصف و انعطاف پذیر باشد و اگر نیاز شد به اصطلاح با شما کنار بیاد تا بتوانید بجای یک همکاری خشک و ماشینی، یک رابطه کاری دوستانه را تجربه کنید.

تحویل سریع و آسان

اگر بوتیک شما در شهرستان است و قصد معامله با یک تولیدی لباس در تهران را دارید، حتما جایی را پیدا کنید که امکانِ ارسال به شهرستان را داشته باشد.

پیگیری پس از فروش

یک فروشنده مناسب، فروشنده ای ست که بعد از فروش نیز، همچنان ضامنِ محصولاتش باشد. پس به دنبال یک تولیدی لباس در تهران باشید که حتی بعد از تسویه حساب و تحویل جنس هم ارتباطش را با شما حفظ کند.

آیا تولیدی های پوشاک تهران، فروش اینترنتی هم دارند؟

بعد از پیدا کردن یک تولیدی لباس در تهران که همه شرایط آن مناسب بود، شاید شما هم به این فکر بیوفتید که ای کاش میشد توی خانه بمانیم و سفارش عمده ی لباس و پوشاک را به صورت اینترنتی ثبت کنیم.

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت، چند سالی هست که برخی از عمده فروشان و تولیدی های پوشاک، برای فروش مستقیم محصولات خود به مشتری، هر کدام یک وبسایت راه اندازی کرده اند. وفا پوش پیشگام این عرصه است.

چرا بهتر است از فروشگاه های آنلاین خرید کنیم؟

هر خرید آنلاینی مزایا و معایب خودش را دارد. مثلا بعضی ها تا جنسی را از نزدیک نبینند و لمس نکنند نمیخرند. اما خرید اینترنتی از خیلی جهات شرایط را برای مشتری راحت و ساده کرده. مثلا هر ساعت از شبانه روز که اراده کنید، می توانید محصولات مختلف فروشگاه را مشاهده و با هم مقایسه کنید. بدون توجه به ایام تعطیل هفته، هر روزی که خواستید اقدام به سفارش محصول کنید، و سفارشات را در کوتاه ترین زمان ممکن در محلی که مشخص کردید، بدون دردسر تحویل بگیرید.

مزایای همکاری با وفا پوش

وفا پوش سالهاست که با معرفی انواع پوشاک زنانه ی با کیفیت، حسن نیتِ خود را ثابت کرده. این برند با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود، شرایطِ خرید سریع و آسان در هر ساعت از شبانه روز و هر روزِ هفته را، برای مشتری فراهم نموده است. همراه شماییم تا از خرید مطمئن لذت ببرید.

 

عزیزان، در صورتی که نظر خود را وارد می نمایید، اطلاعات تماس خود را نیز (شماره موبایل و یا ثابت) را یاد داشت نمایید تا دوستان بتوانند با شما ارتباط بگیرند.

64 دیدگاه در “تولیدی های لباس تهران را چطور پیدا کنم؟

 1. فرزاد گفت:

  سلام من چندسال پیش برای خرید لباس زنانه به بازار تهران اومدم ولی دچار تردید شدم وباسرمایه کم تم تولد زدم .الان می‌خوام تغییر شغل بدم .آیا درابتدا‌چکی یا اعتباری میشه جنس خرید .مغازه از خودم هست .ممنون

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام
   تمامی فروش های ما به صورت نقدی هست و در حال حاضر فروش شرایطی نداریم.

   1. رضا گفت:

    سلام خوبید شما کانال تلگرام یا اینستاگرام دارید برا دیدن اجناس

    1. تحریریه وفا پوش گفت:

     با سلام احترام
     لطفا از صفحه اینستاگرام وفاپوش دیدن فرمایید.
     با تشکر

 2. فاطمه حسینی گفت:

  سلام ببخشید من یک کارگاه کوچک دارم که دنبال کار هستم که قیمت مناسب باشه و دوخت و دوز انجام میدهم ،میخواستم بدانم آیا شما با کارگاه های شهرستان قرار داد میبندین؟

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   سلام و عرض ادب
   ما بنکدار هستیم و در حال حاضر مستقیما در امر تولید دخالتی نمی کنیم.
   با تشکر از شما

   1. رضا رضائی گفت:

    سلام
    وقتتون بخیر
    بنده میخوام وارد شغل فروس لباس زنانه بشم، کیفیت خوب مشابه نمونه های خارجی و لوکس، از کجا میتونم‌خرید کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. تحریریه وفا پوش گفت:

     با سلام و احترام خدمت شما جناب رضایی عزیز
     وفاپوش صرفا محصولات ایرانی رو عرضه می کنه و تمامی محصولات قابل رقابت با محصولات خارجی هستند.
     ما تمایل داریدمحصولات رو مقایسه بفرمایید و نظرتون رو به ما بگید.

  2. الهام قاهری گفت:

   سلام شما کدوم شهرین

   1. تحریریه وفا پوش گفت:

    با سلام واحترام
    قم هستیم.
    در صورت نیاز به راهنمایی لطفا با شماره 02533552717 تماس بگیرید.
    موفق باشید

  3. Boshra Lalebakhsh گفت:

   میشه به واتساپ‌این شماره تماس تکست بدید
   ۰۹۱۲۷۳۳۲۴۹۶

  4. مصطفی گفت:

   سلام روزتون بخیر.ی تولیدی کوچک شلوار زنانه دارم میشه برای فروش راهنماییم کنید ممنون میشم

   1. تحریریه وفا پوش گفت:

    با سلام و تحیت
    تولید کننده محترم
    در صورتی که تمایل به همکاری با عمده فروشی وفاپوش را دارید مستدعی است با شماره 02533552717 و یا 09014242133 تماس حاصل فرمایید.
    با تشکر

  5. عارف گفت:

   لطفاً توی واتس اپ به من پیام بدید
   0079522268312

  6. گل گفت:

   سلام من دنبال تولید کننده هستم در چه زمینه ای دوخت دارید؟

   1. وحید گفت:

    سلام مانتو، شلوار و پیراهن می‌دوزیم اگر نیاز داشتید در خدمت هستیم

 3. مریم عیدی گفت:

  سلام من یک تولیدی ارزان و با کیفیت میخوام بابت دوخت مانتوهای طرح جدید زنانه و نوجوانان ..ممنون میشم راهنماییم کنید ..تعداد میخوام ..در سایزهای مختلف

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام و احترام
   لطفا با اتحادیه تولید کنندگان پوشاک شهرتون در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنند.
   با تشکر

 4. مریم عیدی گفت:

  یک شماره تلفن از خودتون بی زحمت بدید تا در اسرع وقت بتونم تماس بگیرم ..و نزدیکترین شعبه شما به صادقیه کجا میتونه باشه؟؟

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام و احترام
   لطفا با شماره 02533552717 تماس بگیرید.
   دفتر ما قم هست.
   در خدمت شماییم.

 5. سارا گفت:

  سلام من کسی هستم که تازه میخواد کار شروکنه چرخ خیاطی خریدم ومیخوام کار بیارم بدوزم از کجا میتونم کاربیارم؟

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   سارا خانم سلام
   اگر منظورتون این هست که صرفا می خواید خیاطی کنید و برای برندهای مختلف بدوزید، پیشنهاد ما به شما این هست که سری به بازار شهرتون بزنید و با برندهای مختلف صحبت کنید.
   حتما برای مذاکره به موارد زیر توجه کنید:
   1. تعداد کار درخواستی در هفته / ماه
   2. میزان پرداخت حق الزحمه
   3. نحوه و زمان پرداخت حق الزحمه

   اگر هم تمایل دارید که خودتون تولید کنید و محصول رو به فروش برسونید. می تونید مدل های خودتون رو به صورت انبوه تولید و در سایت وفا پوش به صورت عمده به فروش برسونید.
   موفق باشید

  2. Karizma گفت:

   سلام جهت همکاری پیام بدین
   @Karizmastylish

  3. بیگب گفت:

   سلام من سفارش دارم . تهران هستین ؟

   1. تحریریه وفا پوش گفت:

    با سلام و احترام
    قم هستیم.
    می تونید از لینک ذیل تمامی محصولات رو مشاهده بفرمایید.
    vafapoosh.ir/shop

  4. گلرخ گفت:

   اگر مایل به همکاری هستید به این شماره پیام بدید۰۹۱۲۰۹۴۴۲۵۳

 6. مرضیه گفت:

  سلام خسته نباشید
  من و همسرم به تازگی تولیدی مون رو که فعلا لباس زنانه هست رو افتتاح کردیم
  خواستم بپرسم چطور میتونید با ما به جهت فروش محصولاتمون همکاری کنید؟
  ممنون

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   سلام و عرض ادب
   لطفا با پشتیبانی سایت و یا شماره 02533552717 در ارتباط باشید
   با تشکر

  2. Masume گفت:

   سلام من با شما همکاری میکنم ب ایدی در اینستاگرام ladyshop1281پیام بدید ممنون

  3. 989167463599 گفت:

   همکاری فروش هم دارید

  4. ناشناس گفت:

   سلام چه طوری میشه ازلباساتون دیدن کرد و سفارش داد

   1. تحریریه وفا پوش گفت:

    با سلام و احترام
    لطفا به صفحه اصلی سایت وفاپوش مراجعه کنید.

  5. فاطمه گفت:

   سلام عزیزم میشه ادرس تولیدی ا شماه تماستون رو لطف کنید؟

   1. تحریریه وفا پوش گفت:

    با سلام و احترام
    02533552717
    در خدمت شماییم

 7. حضرت محمد شایق گفت:

  سلام روز تون بخیر !
  من یه کارگاه خیاطی واقع در پاسگاه نعمت آباد دارم میخواهم شرکت های تولیدی که مزدی دوزی دارند در خدمت هستیم .

 8. مرضیه مصائبی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من می خوام بدونم الان تو بازار تولیدی ها، هزینه دوخت شومیز ساده و یا شلوار به صورت تولید بالا چند هست؟
  و زیر چه تعدادی تولید رو قبول می کنن؟
  و اصلا چه طوری می شده با تولیدی همکاری کرد؟

 9. مرضیه مصائبی گفت:

  دنبال دوزنده هستم به طور کل!

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام و احترام
   سایت دیوار یکی از بهترین پلتفرم های استخدام دوزنده هست.
   موفق باشید.

 10. الهام گفت:

  سلام. من فروشنده لباس زنانه هستم. میخوام از تهران جنس با کیفیت و با قیمت مناسب تهیه کنم. لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   سلام و عرض ادب
   لطفا به فروشگاه وفا پوش سر بزنید.

  2. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام و احترام
   لطفا مقاله لباس عمده از کجا بخرم؟ رو مطالعه بفرمایید.
   با تشکر

  3. مرجان علیزاده گفت:

   سلام عزیز ما تولید کننده پوشاک زنانه هستیم شهرستان شاهرود خوشحال می شم بتونیم همکاری داشته باشیم شما مستقیم از تولیدی تامین بشید
   ۰۹۳۰۶۶۶۰۳۸۸ علی زاده تولیدی تیکوبرند

 11. زهرا گفت:

  سلام
  دنبال پارچه و پوشاک خام هستیم طرح های جدید و ایرانی اسلامی و چاپ دستی روش کار کنیم اگه کسی یا تولیدی بود حاضر به همکاری می باشیم.

 12. ز ..ق گفت:

  سلام امکان این هست که ما پارچه و مدل بدیم و تولیدی برای ما به صورت عمده آماده کنه ؟جایی رو می‌شناسید که نمونه کار رو هم داشته باشه که با دوخت و .‌‌‌‌‌..آشنا بشیم

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام و احترام
   کارگاه های بسیار بسیار زیادی هستند که این کار رو انجام می دند. شما فقط می بایست روی کیفیت کارگاه دقت کنید. لطفا با اتحادیه تولید کنندگان شهر خودتون در ارتباط باشید. حتما کارگاه های بی شماری رو بهتون معرفی می کنند.
   موفق باشید.

  2. وحید گفت:

   09129270623

 13. فرشاد گفت:

  سلام. من فروشگاه آنلاین دارم، امکان همکاری وجود داره؟

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام و احترام
   با کمال میل

 14. حبیب گفت:

  سلام من خودم دستگاه گلدوزی دارم دنبال کارم

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام و احترام
   لطفا با اتحادیه تولیدی های پوشاک در ارتباط باشید تا تولیدی هایی که نیازمند خدمات شما هستند رو بهتون معرفی کنند.
   با تشکر

 15. رفیع ضافی گفت:

  سلام وقت شما بخیر جناب شما تیشرت هم تولید میکنید؟
  اگر تولید میکنید سوالی داشتم و این بود که من میخام دستگاه چاپ روی تیشرت بخرم بعد میخاستم بدونم چجوری میشه با تولید کنندگان کار کنم تیشرت خام بگیرم و طرح بزنم روش چون هم گرافیک کار هستم هم میخام دستگاه چاپ بخرم ممنون میشم جواب منو بدید تشکر

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما
   لطفا با اتحادیه تولید کنندگان پوشاک در ارتباط باشید تا تولیدی های تیشرت رو خدمتتون معرفی کنند.
   می تونید به بازار عمده شهرتون و یا تهران مراجعه کنید و باهاشون ارتباط بگیرید.
   موفق باشید.

 16. علی احمدی گفت:

  سلام وقت بخیر من یه چند تایی چرخ گرفتم از شهرستان کار تحویل میگرفتم اینجا کار بهمون ارزون میدن میخواستم مستقیم از تهران پارچه برش خورده برام بیاد چطور میتونم اطلاعات پیدا کنم شماره تماسی دارین که صحبت کنم باهاشون

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   جناب احمدی سلام
   وقت شما بخیر
   با اتحادیه صحبت کنید تا بهتون معرفی کنند.
   اگر قصد تولید با برند خودتون رو دارید می تونید در امر فروش روی وفاپوش حساب باز کنید.
   موفق باشید.

 17. سارا گفت:

  سلام و عرض ادب
  کانال تلگرامی هم دارین؟

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام و احترام
   لطفا صفحه اینستاگرام را دنبال نمایید.
   با تشکر

 18. سعید گفت:

  سلام من یک طراح لباسم و فروشگاه آنلاین لباس دارم اما نمیخواهم خودم تولید کنم و میخواهم بخش تولید رو بدم یک کارگاه خیاطی در تهران برایم انجام بدهد؟ آیا به نظرتون به صرفه هست؟ و اینکه تو تهران کجا میشه اینجور کارگاه ها را که طرح رو براشون بده و لباس رو بدوزن پیدا کرد؟
  من امکان سرمایه گذاری روی تولید رو الان ندارم و‌میخواهم تولید رو برام یکی دگه انجام بده؟
  لطفا رهنمایی کنید
  ممنونم

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   آقا سعید سلام و عرض ادب
   استنابط من از پیام حضرتعالی این هست که شما می خواید صرفا طرح رو بدید به یک کارگاه، و کارگاه صفر تا صد محصول شمارو تولید کنه (با سرمایه خودش که شمال خرید پارچه، خرج کار، دوخت و … هست)؛ شما نیاز به سرمایه گذار دارید و نه کارگاه. خیلی بعید هست کارگاهی چنین ریسکی بکنه.
   موفق باشید

 19. پریان گفت:

  سلام وقتتون به خیر
  چجوری میتونم خیاط حرفه ای و کارگاه کوچیک که دوخت و دوز برام انجام بدن پیدا کنم؟؟

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   با سلام و احترام
   می تونید با اتحادیه تولیدی های پوشاک شهرتون صحبت کنید و ازشون اطلاعات بخواید.
   موفق باشید.

   1. کژال درویشی گفت:

    سلام وقت بخیر طراح لباس هستم لباس مجلسی و شلوارودامن های جین .طرحای من دستی هستن باجزییات وکیفیت مناسب.خریدار طرحای جدیدتر واسع تولید هستین؟

 20. حیدرحسن نژاد گفت:

  باسلام احترام وخسته نباشیدبه وفاپوش،،، بنده یکمی پول جمع کردم می خواهم یک مغازه لباس راه بیندازم ولی نمیدانم ازکجا لباس ارزان مردانه، زنانه، بچه گانه بگیرم لطفاً راهنمایی کنیدبه قم بیا یاتهران برم

 21. حیدرحسن نژاد گفت:

  باسلام ازارومیه هستم بنده یکمی پول جمع کردم می خواهم یک مغازه لباس راه بیندازم ولی نمیدانم ازکجا لباس ارزان مردانه، زنانه، بچه گانه بگیرم لطفاً راهنمایی کنیدبه قم بیا یاتهران برم

  1. تحریریه وفا پوش گفت:

   حیدر جان سلام
   لطفا مقاله “لباس عمده از کجا بخرم” رو کامل مطالعه بفرمایید.
   انشاء الله که در این کسب و کار موفق عمل کنید و پر روزی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *