پخش لباس عمده

پخش لباس عمده

پخش لباس عمده و بازاریابی برای فروش پوشاک و انواع مختلفِ البسه زنانه و مردانه کار چندان پیچیده و سختی نیست، اما ریزه کاری هایی دارد که باید آنها را در نظر گرفت؛ مثلا بازاریاب هایی که برای مراکز پخش عمده لباس راحتی زنانه کار می کنند با آنانی که با مراکز فروش لباس مجلسی همکاری می کنند، از برخی جهات تفاوت هایی دارند.

در این مقاله سعی می کنم بعد از معرفی بازارهای مختلفی که برای تولید و پخش لباس زنانه وجود دارد، ایده های مختلفی برای بازاریابی پوشاک مطرح کنم. در نتیجه این مقاله هم به درد خریداران پوشاک عمده می خورد، هم به کار مراکز پخش لباس عمده می آید.

پس با من همراه باشید …

مراکز پخش لباس عمده در تهران 

خوشبختانه یا متاسفانه اکثر مراکز پخش لباس زنانه عمده در تهران فعالیت دارند. عوامل متعددی از قبیل جمعیت زیاد و نیروی کار ماهر در دسترس، بالا بودن میزان تقاضا و وجود تولیدی ها و عمده فروشان با سابقه در این شهر، باعث شده که پایتختِ سیاسی اقتصادی کشورمان، پایتخت و مقر فرمانروایی عمده فروشی های پوشاک نیز باشد!

در مقالات سابق بزرگترین مراکز پخش لباس زنانه را شناختیم، که به طور مختصر می توان به خیابان مولوی، خیابان جمهوری، خیابان فلسطین، محله عبدل آباد و یافت آباد، و البته مهم تر از همه بازار بزرگ تهران اشاره کرد.

 شما می توانید ده ها مغازه و مرکز پخش لباس زنانه در این بازارچه های محلی و قدیمی را پیدا کنید که هر کدام اجناسی با قیمت و کیفیت های گوناگون در اختیارتان قرار می دهند.

 

همچنین در مقاله “خرید عمده شلوار جین زنانه” دیدیم که اگر حوصله یا توان مراجعه حضوری به بازارهای عمده فروشی را نداریم، بهتر است از روش خرید اینترنتی استفاده کنیم. خرید اینترنتی پوشاک عمده بیش از همه به درد شهرستانی هایی می خورد که مجبورند هر فصل هزینه زیادی صرف رفت و آمد به شهرهای بزرگ جهت تهیه جنس کنند.

 خرید اینترنتی می تواند هزینه های رفت و آمدِ این مغازه داران را بسیار کاهش دهد، همچنین برخی از فروشندگان بخاطر معلولیت، کهولت سن یا بیماری دیگر توان مراجعه به بازارهای شلوغ و پر ازدحام را ندارند و ترجیح می دهند همه چیز را از منزل و از طریق تلفن همراه خود مدیریت کنند.

 (اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که هنوز با فضای مجازی اخت نگرفته اید و نسبت به خریدهای اینترنتی شکاک هستید، خواندن مقاله‌ی “پخش دامن زنانه” را به شما پیشنهاد می کنم! در این مقاله انواع فروشندگان مجازی را بررسی کرده ام.)

پخش لباس عمده در شهرستان ها به چه شکل است؟ 

البته نباید بازار فروش لباس زنانه عمده را محدود به تهران دانست، در شهرستان ها نیز مراکز زیادی در زمینه پخش شیکترین لباس زنانه عمده مشغول به فعالیت هستند. برخی از این شهرها مانند جلفا، بانه، قشم و قم عمدتا عرضه کننده پوشاک وارداتی و خارجی هستند.

اما برخی دیگر مانند مشهد و اصفهان در زمینه تولید و توزیع پوشاک ساخت داخل هم فعالیت می کنند. خرید از این شهرستان ها عموما به شکل حضوری انجام می شود، اما با این وجود فروشنده هایی هم پیدا می شوند که برای جلب مشتری بیشتر، با راه اندازی یک کانال تلگرامی اقدام به پخش لباس زنانه به صورت اینترنتی کرده اند.

چطور برای تولیدی پوشاک خود مشتری پیدا کنیم؟

بسته به این که در کدام رسته پوشاک زنانه یا مردانه مشغول به فعالیت هستید، بازاریابی و پخش لباس عمده می تواند برای شما متفاوت باشد. مثلا اگر تولیدی بلوز زنانه دارید قاعدتا مشتریان شما صاحبین بوتیک های زنانه هستند، در نتیجه عمده فعالیت شما در زمینه‌ی تبلیغات باید متمرکز بر این افراد باشد.

 در مقابل اگر تولیدکننده‌ی کت و شلوارهای مردانه هستید، دامنه تبلیغات شما کاملا تغییر می کند.

 

به طور کلی برای ورود به هر صنعت و کسب و کاری، آشنایی با زمینه های آن کسب و کار بسیار اهمیت دارد. پس قبل از بازاریابی و تلاش برای تبلیغات و پخش لباس زنانه به صورت گسترده سعی کنید اطلاعات خود را در زمینه تولید و توزیع پوشاک افزایش دهید. به عنوان مثال، پیشنهاد می کنم که مقاله “شرکت تولیدی شلوار زنانه” را بخوانید تا انواع مختلف تولیدی شلوار زنانه و نحوه راه اندازی هر کدام را بهتر بشناسید.

در ادامه این مقاله چند توصیه مهم را مطرح می کنم و امیدوارم به کارگیری آنها بتواند فعالیت اقتصادی شما را در جهت سود بیشتر هدایت کند!

پیش از اقدام به پخش لباس زنانه، مشتریان خود را شناسایی کنید

چند خط بالاتر گفتم که حتی اگر بازاریابِ پخش شیکترین لباس زنانه عمده هم باشید که در حال حاضر مشتریان بسیاری دارد، برای گسترش فعالیت و جذب سهم بیشتری از بازار باید قبل از هر چیز جامعه هدف خود را مشخص کنید. مثلا اگر در یک تولیدی لباس مسئولیت بازاریابی و پخش عمده لباس راحتی زنانه را به عهده دارید، درست نیست که سراغ بوتیک های لباس مجلسی بروید! یا اگر صاحب یک تولیدی شومیز زنانه هستید، بهتر است وقتتان را صرف تبلیغات و معرفی محصولات در خیابان بهار که مختص پوشاک بچگانه است نکنید.

در مقابل، توزیع تراکتهای تبلیغاتی و اعزام بازاریاب برای معرفی محصول به خیابان بهار می تواند بازدهی خوبی برای تولیدی های پوشاک بچگانه باشد. پس شناسایی بازار و انتخاب مکان درست برای تبلیغات، یکی از مهم ترین اصول بازاریابی پوشاک است.

به عنوان یک مرکز پخش لباس زنانه، انعطاف پذیر باشید! 

برقراری یک تعامل درست و دو طرفه با مشتری می تواند به شما در زمینه پخش لباس زنانه کمک بسیاری کند. در دنیایی که صنعت پوشاکش تا این حد پیشرفت کرده و رقبای بسیاری در آن وجود دارد، خوش برخورد بودن و تعامل درست با مشتری، می تواند وجه تمایز شما باشد. پس سعی کنید تا حد امکان قوانین فروشتان را منعطف و ساده تنظیم کنید.

اگر می توانید فروش اینترنتی را به گزینه های خود اضافه کنید. افراد اجتماعی و خوش اخلاقی را برای ارتباط با مشتری استخدام کنید و تجربه خوبی از خرید برای مشتریان خود خلق کنید.

به عنوان یک مرکز پخش لباس زنانه، خلاق و به روز باشید

فرقی نمی کند که کسب و کار شما در چه زمینه ای باشد. چه مرکز پخش لباس زنانه باشید، چه شرکت تولید محصولات لبنیاتی، پیشرفتِ سریعِ تکنولوژی شما را مجبور می کند که سریع حرکت کنید!

 در هر حرفه ای که هستید، اگر به روز عمل نکنید بی شک از رقبایتان جا می مانید، پس بکوشید برای پخش لباس زنانه ای که تولید می کنید، از متدهای جدید و کارآمد استفاده کنید، مثلا در صفحات مجازی فعالیت داشته باشید (این روزها داشتنِ پیج اینستاگرام برای هر کسب و کاری، از نان شب هم واجب تر است!).

 یا مثلا از تخفیف های فصلی استفاده کنید، فراموش نکنید که هر ایده ای که به فعالیت شما پویایی و تحرکت ببخشد، می تواند شما را از رقبایتان متمایز کند.

به عنوان یک مرکز پخش لباس زنانه، به تولید محتوا اهمیت دهید! 

تولید محتوای تبلیغاتی نقش موثری در رونق کسب و کار یک مرکز پخش لباس زنانه دارد. داشتن یک کارت ویزیت شکیل می تواند برقراری ارتباط با شما را برای مشتری راحت تر کند. این کارت ویزیت باید شامل اطلاعات تماس و آدرس شما باشد.

 طراحی و چاپ یک کاتالوگ یا بروشور که تولیدات شما را با جزئیاتی مثل جنس، رنگ بندی و سایز نشان می دهد هم به فروش شما خیلی کمک خواهد کرد.

مجموعه وفا به عنوان یک مرکز پخش لباس زنانه، به همه جزئیات اهمیت می دهد!

پخش شیکترین لباس زنانه عمده از طریق اینترنت تخصص ما است! از اوایل سال ١٣٩٩ ما تصمیم گرفتیم کسب و کارمان را به روز کنیم. با این کار خرید پوشاک عمده به اندازه نوشیدن یک چای، وقت و به اندازه ی ١٠٠ مگابایت اینترنت هزینه بر می دارد! دیگر فرقی نمی کند که شنبه خرید کنید یا جمعه، نصف شب سفارشتان را ثبت کنید، یا صبح اول وقت، وبسایت وفا هر لحظه که اراده کنید در خدمت شماست.

 با مراجعه به سایت ما می توانید لیست تمام محصولات موجود را مشاهده و با حوصله تمام از بین آنها جنس مورد نظرتان را انتخاب کنید. تمام سفارشات از طریق پست با بهترین بسته بندی برای شما ارسال و تقدیم حضورتان می شود.