به تولیدی پوشاک وفا خوش آمدید

آدرس تولیدی و پخش: تهران • خیابان سی متری جی • انتهای خیابان فتح آبادی • مجتمع شهربانو

مركز پخش بلوز

پخش بلوز دخترانه به شهر هاي مختلف كشور، بدون نياز به مراجعه حضوري! جمله وسوسه كننده اي است، نه؟

براي بسياري از فروشندگان پوشاك، كه در شهرستان هاي مختلف زندگي مي كنند، سفر به تهران براي تهيه جنس و خريد عمده كالاهاي مورد نياز فروشگاهشان، امري پر هزينه و بسيار زمان بر است، در نتيجه يك مركز اينترنتي پخش بلوز در تهران مي تواند مانند يك ناجي عمل كند.

 در اين مقاله بعد از معرفي مختصر معروف ترين مراكز توليد و پخش بلوز زنانه در تهران، امكان خريد غير حضوري پوشاك را بررسي مي كنم و در انتها با هم وارد جزئيات خريد بلوز و نحوه سِت كردن آن در مناسبت هاي مختلف مي شويم تا شاهد فروش و بازدهيِ بهتري در آينده باشيم.

براي خريد بلوز عمده بايد به كجا سر بزنيم؟

مراكز و پاساژهاي گوناگوني در تهران وجود دارند كه در زمينه توليد و پخش بلوز زنانه فعاليت می کنند. دور از انتظار نيست اگر به عنوان اولين كانديدا، بازار بزرگ تهران را معرفي كنيم! اين بازار با بيش از نيم قرن قدمت، نه تنها در زمينه پخش بلوز مجلسي، بلكه در حيطه فروش عمده انواع پوشاك فعاليتِ پر رنگي دارد.

 به طور كلي خيابان ١٥ خرداد و كوچه ها و راسته هاي بازار بزرگ، پر است از بنكداري هاي پخش بلوز دخترانه كه انواع مختلف بلوز را در كيفيت ها و با قيمت هاي متنوع، عرضه مي كنند.

 

پس از آن ميتوان از خيابان جمهوري نام برد. يكي از مطرح ترين مراكز پخش عمده بلوز مجلسي در تهران همين خيابان است. شما مي توانيد در كنار بوتيك ها و فروشگاه هاي كوچك و بزرگِ پوشاك در اين خيابان، مراكز متعددي را پيدا كنيد كه مسئول فروش و پخش بلوز دخترانه به صورت عمده هستند.

 اما در محله عبدل آباد، كه يكي از بهترين گزينه ها براي خريدي ارزان و مقرون به صرفه است، چندان خبري از عمده فروشی پوشاك نيست!

 

مسلما به جز مراكز و خيابان هايي كه ذكر شد، بازارهاي بسياري در تهران وجود دارند كه مشغول توليد و پخش بلوز زنانه و ساير انواع لباس عمده هستند.

بازارهاي شلوغ و پر ازدحام را دوست نداريد؟

تمام بازارهاي فعال در زمينه پخش عمده بلوز و پوشاك زنانه و مردانه، يك ويژگي مشترك دارند. شلوغي! هرچقدر هم كه از خريد كردن لذت ببريد، بعد از گذشت مدتي ممكن از پروسه ي خريد و تهيه جنس براي مغازتان حوصله سر بر شود. به علاوه، اين فرايند بسيار زمانبر و وقت گير است. پس طبيعي است كه خيلي از فروشندگان پوشاك، اغلب به دنبال راهي هستند تا با ارتباط برقرار كردن با مراكز اينترنتيِ پخش بلوز، كار را كمي براي خود راحت تر و سريع تر كنند.

قبل از اينكه به سراغ معرفي بهترين مراكز فروش اينترنتي لباس عمده برويم، اجازه دهيد كمي اطلاعات خود را در مورد استايل هاي مختلف بلوز زنانه، و نحوه سِت كردن آن ها، افزايش دهيم. پس همچنان با من همراه باشيد.

بلوز زنانه، لباسي براي تمام فصل هاست!

خدا را شكر بازار مراكز پخش بلوز دخترانه، هميشه داغ و پر رونق است. چرا كه در هر فصلي، ميتوان آن را پوشيد. تنها كافي است كه جنس و مدل مناسب و درستي را انتخاب كنيد. بنابراين اگر قصد خريدِ فصلي از يك مركز پخش بلوز زنانه را داريد، سعي كنيد شناخت كاملي از انواع مختلف اين نوع لباس را داشته باشيد.

خريد بلوز عمده، مناسب فصل تابستان 

از آنجا كه امروز من در حال نوشتن اين مقاله هستم، چند روزي به آغازِ تابستان بيشتر باقي نمانده، اجازه دهيد ابتدا در مورد توليد و پخش بلوز زنانه ي تابستانه صحبت كنيم! مهم ترين ويژگي اي كه يك لباس تابستانه بايد داشته باشد، خنكي است. هرچه جنس پارچه لباس ما نازك تر باشد، لباس ما خنك تر خواهد بود.

 اما نكته اي كه حتما بايد به آن توجه كرد اين است كه گاهي نازك بودنِ يك پارچه براي خنك بودنش كافي نيست. بلكه بايد توجه كنيم كه پارچه هوا را به خوبي رد و بدل مي كند يا نه؟ پارچه نخي و پنبه اي بهترين گزينه براي اين فصل است. از طرفي، بيشتر لباس هاي تابستاني آستين كوتاه يا بي آستين هستند. هر چند، اين يك قانون نيست! در مورد تركيب رنگ هم، بهتر است براي لباس هاي تابستاني، از رنگ هاي روشن، شاد و مليح استفاده شود.

خريد بلوز عمده، مناسب فصل پاييز و زمستان

اگر در روزهاي سرد سال اقدام به مراجعه به بازارهاي فروش و پخش بلوز دخترانه مي كنيد، حتما بلوزهاي بافتني و كاموايي را در ليست خريد خود قرار دهيد. يكي از محبوب ترين ترندهاي زمستانه، بلوزهاي ضخيمِ بافتني است.

همچنين در اين فصل، بلوزهاي ظريف، آستين بلند و يقه اسكي، طرفداران زيادي پيدا مي كنند، چرا كه پوشيدن اين بلوزهاي عموما تيره رنگ، زيرِ پالتو و مانتوهاي زمستانه، خيلي مد مي شود. اغلب لباس هاي زمستاني رنگهاي گرمي دارند.

براي تيپ هاي رسمي، چه بلوزي مناسب است؟

با يك بلوز مناسب مي توان استايل رسمي و مجلسي را به راحتي طراحي كرد. حتما نيازي نيست به مراكز توليد و پخش بلوز مجلسي گران قيمت مراجعه كنيد. با آموختنِ چند متود ساده مي توانيد مثل يك طراح مد، مشتريانتان را براي خريد يك دست لباس مجلسي مناسب راهنمايي كنيد.

 

در مراسم و مهماني هاي رسمي :

·       اكثرا از رنگ هاي تيره و سنگين استفاده مي شود.

·       بلوزهاي يقه باز گزينه مناسبي نيستند.

·       طرح هاي شلوغ و رنگ هاي در هم، اصلا پيشنهاد نمي شود.

·       بلوزهاي سنگدوزي شده، و كار شده، جلوه بي نظيري به فرد مي بخشند.

فقط بلوزهاي تنگ و اندامي را براي مهماني ها پيشنهاد نكنيد، برخي مدل هاي لمه و پف دار، اشرافي بودنِ استايل را نشان مي دهند!

براي تيپ هاي اسپورت چه بلوزي مناسب است؟

اگر فروشنده پوشاك كژوال و غير رسمي هستيد، بهتر است قبل از مراجعه به مراكز توليد و پخش بلوز زنانه، مدل هاي اسپورت آن را بهتر بشناسيد، تا هنگام سفارش، تركيب درستي از انواع مختلف را انتخاب كنيد.

 

هنگام سفارش جنس از مراكز فروش و پخش بلوز دخترانه اسپورت به اين موضوعات دقت كنيد:

·       بلوزهاي اسپورت، بيشتر مناسب خانم هاي جوان، و دخترهاي نوجوان است. (هرچند اين موضوع به سليقه فرد بستگي دارد، اما به طور كلي، تيپ اسپورت، سن افراد را كمتر نشان مي دهد.)

·        براي تيپ اسپورت و کژوال، دامن هاي كوتاه و تنيسي، همراه با يك بلوز كوتاه و تنگ و آستين كوتاه را پيشنهاد كنيد. (سعي كنيد رنگ دامن، تيره تر از رنگ بلوز باشد)

بلوزهاي بلند، گشاد و تونيك مانند را با شلوارهاي گپ و شش جيب، به مشترياني پيشنهاد كنيد كه دوست دارند پسرانه بپوشند.

چند نكته كليدي در مورد بلوزهاي طرح دار

هنگام خريد از مراكز توليد و پخش بلوز زنانه، مراقب مدل هاي مختلف و طرح هاي متفاوت پارچه ها باشيد.

در زير، چند نكته اساسي و مهم را ذكر مي كنم.

 

·       به مشتري هاي چاق و تپل خود، بلوزهاي راه-راه با خط هاي عمودي را پيشنهاد كنيد و برعكس، براي اندام هاي لاغر و كشيده، خط هاي افقي، انتخاب بهتري است.

·        رنگ هاي روشن، هم قد شخص را كوتاه تر نشان مي دهد، هم او را تپل تر مي كند. پس به مشتري هاي كوتاه و تو پُرِ خود، بلوزهاي تيره رنگ را پيشنهاد كنيد.

جنس هاي نازك و لخت، گزينه مناسبي براي اندام هاي ناصاف و گوشتي نيستند. پس بلوزهاي لمه اي و لخت را فقط به مشتري هاي تراشيده و لاغر اندام خود معرفي كنيد.

بهترين مراكز فروش اينترنتي براي خريد عمده پوشاك، كدام است؟

حال كه تا حدودي با انواع مختلف بلوز، نحوه سِت كردن آن، كاربردهاي هر مدل در مناسبت هاي مختلف را ياد گرفتيم، ببينيم چطور و از چه روش هايي مي توانيم به صورت غير حضوري با يك مركز پخش بلوز دخترانه در تهران ارتباط برقرار كنيم؟ معيارهاي بسياري براي بررسي و انتخاب يك فروشگاه اينترنتي معتبر وجود دارد كه من قبلا در يك مقاله به طور مفصل درباره اش صحبت كرده ام. اما به طور مختصر، بهترين مركز اينترنتي در زمينه فروش و پخش بلوز عمده، بايد اين ويژگي ها را داشته باشد :

·       نماد اعتماد الكترونيك داشته باشد: به اين صورت مي توانيد به معتبر بودن اين فروشگاه از نظر قانوني، اعتماد داشته باشيد.

·        محصولات متنوعي داشته باشد: بنابراين دست شما براي خريد باز است و مي توانيد مدل هاي بيشتري را مقايسه و بهترين را انتخاب كنيد

 تيم پشتيباني قوي و متعهدي داشته باشد: خيلي احتمال دارد كه در هر كدام از مراحل ثبت سفارش، پرداخت وجه و يا دريافت كالا، سوال يا مشكلي براي شما ايجاد شود. داشتنِ يك تيم پاسخگويى حرفه اي، يكي از مهم ترين فاكتورهاي يك فروشگاه آنلاين موفق است.

فروشگاه اينترنتي وفا، تمام اين ويژگي ها را دارد!

برند وفا، به عنوان يك مركز توليد و پخش بلوز عمده به سرتاسر كشور، كار را براي بسياري از مشتريان خود ساده كرده است. قيمت هاي بسيار معقولانه در كنار عرضه محصولات با كيفيت ايراني، سالها است كه رضايت و اعتماد مشتريان دائمي خود را تامين كرده است.

شما مي توانيد با مراجعه به سايت مجموعه وفا، تنوع بي نظيري از انواع بلوز عمده، شوميز عمده، تونيك عمده را ببينيد، و با چند كليك ساده به صورت عمده خريداري كنيد. تمام سفارشات در اسرع وقت به وسيله پست به آدرسي كه شما انتخاب كرده ايد، ارسال و در سلامت كامل، به شما تحويل داده می شود. با يك بار خريد، مشتري دائمي ما خواهيد شد!

 

شما ساكن كدام شهر هستيد و قصد خريد چه نوع پوشاك زنانه اي را دارید؟ تا بحال برای خرید بلوز به صورت عمده با چه چالشهایی رو به رو شده اید؟

پشتیانی سایت
واتساپ کن