به تولیدی پوشاک وفا خوش آمدید

آدرس تولیدی و پخش: تهران • خیابان سی متری جی • انتهای خیابان فتح آبادی • مجتمع شهربانو

خرید شومیز زنانه به صورت عمده

خرید شومیز عمده زنانه و دخترانه! آیا فروشنده پوشاک زنانه هستید و به کیفیت و تنوع اجناس موجود در مغازه خود اهمیت می دهید؟ آیا به دنبال راهی برای خرید عمده شومیز ارزان قیمت اما مرغوب هستید؟

اگر در زمینه فروش پوشاک، تازه کار باشید، احتمالا خرید و تامین موجودی اولیه مغازه تان، یکی از چالش برانگیزترین مراحل کار خواهد بود. انتخاب شیوه درستِ معامله، پیدا کردنِ یک عمده فروش یا تولیدی مناسب و توجه به بسیاری موارد دیگر، می تواند برای تازه واردین این حرفه کمی گیج کننده به نظر برسد.

 در این مقاله با من همراه باشید تا با هم مراحل خرید شومیز عمده دخترانه را به صورت گام به گام یاد بگیریم.

قبل از اقدام به خرید شومیز باید چه نکاتی را در نظر بگیریم؟ 

احتمال می دهم شمایی که در حال مطالعه این یادداشت هستید، به عنوان یک خرده فروش لباس زنانه در جستجوی یک مرکز خرید عمده شومیز ارزان برای تهیه موجودی بوتیکتان باشید. بسیار خُب، خوشبختانه گوگل شما را به مسیر درستی هدایت کرده است! اما قبل از این که اولین قدم برای خرید شومیز عمده زنانه و یا دخترانه را برداریم، باید یک مسئله اساسی را روشن کنیم! این موضوع ادامه مسیر را بهتر مشخص می کند.

خرید شومیز عمده، حضوری یا اینترنتی؟ مسئله این است! 

بسته به این که پاسخ شما به این پرسش چه باشد، فرایند خرید عمده شومیز زنانه برای شما می تواند تا حدود زیادی متفاوت باشد.

به عنوان مثال، همانطور که در ادامه خواهید دید، دومین گام برای شروع پروسه خرید عمده شومیز دخترانه، انتخاب یک فروشنده مناسب است، در نتیجه اگر شما تصمیم داشته باشید که خریدتان را به شکل حضوری انجام دهید، شیوه عمل در مراحل مختلف، کاملا متفاوت با زمانی خواهد بود که قصد خرید اینترنتی شومیز زنانه عمده را دارید.

 پس لطفا قبل از هر چیز با کمی تحقیق و مطالعه تعیین کنید که کدام شیوه خرید پوشاک عمده بیشتر به کار شما می آید، حضوری یا غیر حضوری؟

گام اول در خرید شومیز: شناسایی سلیقه مشتریان  

واضح است که شما پس از خرید شومیز عمده دخترانه، مسئول فروش آن به دیگری خواهید بود. پس هنگام خرید، نباید فقط سلیقه خود را ملاک انتخاب قرار دهید (همان شومیز خال خالی که شما طرح و رنگ آن را نمی پسندید، ممکن است جزو پر طرفدارترین و پر فروش ترین اجناس مغازه تان شود!).

البته در اینجا منظور از توجه و تعیین سلیقه مشتری پیش از خرید عمده شومیز ارزان، فقط توجه به ظاهر و مدل شومیزها نیست.

در حقیقت شما باید جامعه هدف خود را تا حدود زیادی مشخص کنید. باید تعیین کنید که قصد فروش شومیز مجلسی را دارید، یا شومیزهای دخترانه و کژوال؟ هرچند حفظ تنوع مدل ها در یک فروشگاه پوشاک بسیار اهمیت دارید، اما یکی از ارکان اصلی در مقوله برندیگ و برندسازی بوتیک شما تعیین استراتژی فروش محصولات است.

برای روشن شدن این موضوع، به مثال زیر توجه کنید:

 

تصور کنید که شما برای چند ماه تمام اجناستان را از مراکز خرید شومیز عمده دخترانه و اسپورت تهیه کرده باشید. در این حالت اکثر مشتریان دائمی و پایدار شما متشکل می شود از دختر خانم‌های جوانی که شومیز های رنگ روشن و مدل های ترند را می پسندند، حال اگر یک مرتبه شما تصمیم بگیرید بجای شومیز های دخترانه، اقدام به خرید شومیز های مجلسی از جنس گیپور و مدل های سنگ دوزی شده کنید، مسلما مشتری های دائمی خود را نا امید خواهید کرد! از طرفی بسیار زمان می برد تا مشتریان جدیدی برای خود پیدا کنید.

 

یکی از راه های شناسایی سلیقه مشتری و تعیین جامعه هدف، کسب تجربه عملی است. شما می توانید برای مدتی کوتاه، انواع مختلف شومیزهای زنانه و دخترانه را در فروشگاهتان عرضه کنید. با این کار به طور عملی مشاهده می کنید که طرفدارانِ کدام مدل شومیز بیشتر است.

گام دوم در خرید شومیز: انتخاب فروشنده مناسب  

پس از این که تصمیم گرفتید قصد عرضه چه سبک از شومیز را دارید، باید به سراغ یک مرکز خرید عمده شومیز ارزان و با کیفیت متناسب با انتخابتان بروید.

پیدا کردن مراکز فروش و پخش شومیز عمده کار چندان سختی نیست، اما اگر در این زمینه تازه کار باشید، شاید ندانید باید از کجا شروع کنید؟

در این قسمت روش های مختلفی که می توان به کمک آنها بهترین مراکز خرید شومیز عمده دخترانه و زنانه را پیدا کرد را نوشته ام. شما می توانید بسته به شرایط و امکاناتی که در دسترس دارید، بهترین شیوه تحقیق را برای خودتان پیدا کنید.

شخصا به بازارها و مراکز خرید شومیز عمده مراجعه کنید 

یکی از راه های شناسایی یک مرکز خرید عمده شومیز زنانه این است که شخصا به بازارهای مختلفی که در این زمینه فعال و شناخته شده هستند، سر بزنید. اگر کمی اهل معاشرت و تا حدودی خوش مشرب باشید، می توانید در بازارهای مختلف با فروشندگان و مراجعینِ آن بازار طرح دوستی بریزید و بعد از چند بار رفت و آمد و پرس وجو، بهترین های راسته را ردیابی کنید!

 اما این شیوه خیلی وقتگیر، پر ریسک و غیر قابل اعتماد است. مثلا ممکن است بر مبنای پیشنهادِ یک مشتری که آن روز در بازار بزرگ تهران دیده اید، اقدام به خرید عمده شومیز زنانه از فلان مغازه کنید، اما پس از تحویل دریابید که معیار شما برای “جنس با کیفیت” تفاوت بسیاری با انتظار آن مشتری نامبرده داشته است … 

از افراد با سابقه و موفق مشورت بگیرید 

دیدیم که مراجعه به مراکز خرید عمده شومیز دخترانه، بدون تحقیق و آگاهی کافی، می تواند وقتگیر و گاها حتی بی حاصل باشد. به این منظور می توان از همصنفی های با سابقه و موفق خود کمک بگیرید.

 همیشه استفاده از تجربیات دیگران راه را برای انسان کوتاه کرده و جلوی اشتباهات احتمالی را می گیرد. اما در اینجا باید نکته ای را در نظر گرفت، گاهی پیش می آید که همکاران به همدیگر آمار غلط می دهند! جای تعجب هم نیست، شاید اگر شما هم جای آآنها بودید، آدرس تولیدی یا عمده فروشی که اجناس مغازه تان را از آنجا تهیه می کردید را به این راحتی در اختیار رقبایتان قرار نمی دادید!

از اینترنت کمک بگیرید 

و اما ابزار آخری که می توان برای انتخاب یک مرکز خرید عمده شومیز زنانه به کار بست!

در روزگاری که گوگل برای هر سوال ما، بهترین جواب های دنیا را در کوتاه ترین زمان ممکن پیشکش می کند، چرا در این مورد از او کمک نگیریم؟ با یک جست و جوی ساده می توانید ده ها بازار فروش حضوری و مراکز خرید اینترنتی شومیز زنانه عمده را پیدا کنید، سپس در کمال حوصله و آرامش، تمام جزئیات مراکز مختلف را بررسی کنید تا مشخص شود که کدام یک بیش از بقیه مناسب شرایط و معیار های شما است.

گام سوم در خرید شومیز : ثبت سفارش و خرید عمده

تا اینجا ما فقط مقدمات را آماده کردیم، حال نوبت به خرید شومیز عمده دخترانه به صورت عملی رسیده است، یعنی انتخاب جنس و سپس پرداخت پول! من در این بخش، تمام نکاتی که باید در این مرحله به آن توجه شود را به همراه توضیحات کامل، تقدیمتان می کنم:

 

                 حواستان به تعداد باشد: اگر تازه کار هستید و هنوز اوایل فروشندگی شما در زمینه پوشاک زنانه است، سعی کنید خریدتان را در حجم کم انجام دهید.

 در اولین تجربه ها شما نمی دانید فروش چه مدل هایی بیشتر است، کدام جنس را بهتر می خرند و به طور کلی سلیقه مشتری هنوز دستتان نیامده است. پس با احتیاط و آهسته شروع کنید.

                 حواستان به تنوع باشد: فراموش نکنید که هر چه مغازه شما تنوع بیشتری داشته باشد، افراد مختلف و بیشتری را جذب می کند، به همین خاطر همیشه در هنگام خرید شومیز عمده دخترانه و زنانه، مدل های متنوعی را در سبد خود بگنجانید (مخصوصا تا زمانی که بتوانید با برندسازی درست، مشتریان دائمی برای خود دست و پا کنید.)

                 حواستان به سایزبندی باشد: نکاتی که در مورد تنوع محصولات گفته شد، در مورد سایزبندی نیز صدق می کند، اما نباید فراموش کرد که برخی سایز بندی ها در کشور ما عمومیت بیشتری دارند و می توان بر همین اساس، تعداد بیشتری از آن سایزها را سفارش داد.

                 حواستان به زمان تحویل باشد: پیش از پرداخت وجه و ثبت نهایی سفارش، مطمئن شوید که محصول را در زمان مناسب تحویل می گیرید.

 

تبریک! شما موفق شدید و هر سه گام را به بهترین شکل ممکن به پایان رساندید.

با مجموعه وفا، هر سه مرحله را در یک چشم بر هم زدن طی می کنید! 

برند وفا با افتخار یکی از بزرگ ترین وبسایت های موجود در کشور برای خرید عمده شومیز ارزان و با کیفیت است. با مراجعه به فروشگاه آنلاین و مجازی ما می توانید طیف گسترده ای از انواع مختلف پوشاک زنانه را مشاهده کنید.

تمام اجناس عرضه شده در مجموعه وفا تولید داخل بوده و محصول کار استادان ماهر در این حرفه است. دوام و کیفیت محصولات ما باعث شده تا خرده فروشانی از اقصی نقاط کشور عزیزمان به ما اعتماد کرده و مشتری وفادار ما باشند.

اگر از مشتریان قدیمی ما هستید و تا کنون تجربه همکاری با ما را داشته اید، می توانید نظرات و تجربیات خود را زیر همین پست ثبت کنید. با این کار به مشتریان تازه وارد ما کمک می کنید که بهتر تصمیم را بگیرند!

پشتیانی سایت
واتساپ کن