دسته بندی نشده

بهترین تولیدی لباس ایران

بهترین تولیدی لباس ایران

بر خلاف عده ای از فروشندگان که پوشاک وارداتی و خارجی برای فروش در مغازه خود انتخاب می کنند، برخی ترجیح می دهند با اعتماد به یک یا چند تولیدی لباس داخلی یا بنکدارهای این صنف، و همکاری با آنها، پوشاکی کاملا ایرانی و تماما تولید وطن را در اختیار مشتری قرار دهند. البته مسلما این همکاری، زمانی سودمند خواهد بود که طرف معامله شما تولیدی پوشاک درجه 1 باشد! پس پیدا کردنِ تولیدی لباس با کیفیت که قیمت های مناسبی هم پیشنهاد می کند، از الزاماتِ کار شما است.

در این مقاله چند دقیقه ای با من همراه باشید، تا با هم سیر تا پیازِ تولیدی پوشاک با کیفیت را با هم مرور کنیم. همچنین برای پاسخ به این سوال پر تکرار که می گوید “آیا تولیدی لباس درآمد دارد؟” در انتهای مقاله سعی می کنم اطلاعاتی در مورد نحوه احداث تولیدی لباس زنانه در اختیار شما قرار دهم.

از کجا تولیدی پوشاک خوب پیدا کنیم؟

وقتی تصمیم به خرید عمده لباس زنانه دارید، خیلی مهم است که تولیدی لباس زنانه و فروشنده  مناسبی پیدا کنید. اما فروشنده مناسب دقیقا به چه معناست؟ عمده فروشِ مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟کیفیت مطلوب“، “قیمت مناسب” و “تنوع محصولات” سه ویژگی پررنگ و تعیین کننده در انتخاب تولیدی لباس زنانه درجه یک یا یک عمده فروشِ مناسب است. پس برای تصمیم گیری درست و پیدا کردن فروشنده مناسب برای خرید عمده اجناس مغازه تان، بهتر است به دنبال جایی باشید که تمام این سه فاکتور را در نظر گرفته باشد. در ادامه، با هم این سه فاکتور را به تفکیک بررسی می کنیم.

چه عواملی کیفیتِ محصولِ تولیدی لباس زنانه را بالا می برد؟

تولیدی لباس، برای این که بتواند محصولی با کیفیت و مرغوب را روانه بازار کند، باید عناصر زیادی را در کارگاه تولیدی خود کنترل کند، بخصوص آن دسته از تولیدی هایی که هر دو بازار، یعنی پخش داخلی و صادرات را به طور همزمان هدفِ خود قرار می دهند؛ چرا که هرچه بازارِ هدفِ تولیدی پوشاک گسترده تر باشد، رقبای بیشتری برای رقابت و راهِ سخت تری برای جلبِ رضایتِ مشتری و تصاحب سهمی از بازار دارند.

با هم به بعضی از عوامل اصلی که در کیفیت نهایی محصولاتِ تولیدی پوشاک تاثیر میگذارند اشاره می کنیم.

مواد اولیه

بسته به این که کارگاه تولیدی چه پوشاکی را تولید می کند، مواد اولیه آن متفاوت خواهد بود. مثلا کارگاه خیاطی که به طور انحصاری تیشرت و شلوارک های راحتی تولید می کند، نیازی به مروارید و سنگ های زینتی که در کارگاه تولیدی لباس زنانه مجلسی استفاده میشود ندارد. بنابر این علاوه بر جنس پارچه و نخِ به کار رفته در لباس، که وجه اشتراک تمام لباس ها است، گاهی باید به کیفیت سایر مواد اولیه هم دقت کرد.

الگوی دوخت و برش

یکی از فاکتورهایی که لباس را به اصطلاح خوش دوخت می کند، استفاده از الگوی مناسب است. در تولیدی پوشاک زنانه با کیفیت، بهره گیری از الگوی خوب و برشِ حرفه ای بسیار مهم است، زیرا رابطه مستقیمی با تن خورِ مناسب یک لباس دارد.

دوخت لباس

تمیز و با مهارت دوختنِ لباس، سهم زیادی در شکیل بودن و زیبایی آن دارد. استفاده از نخ و دوخت مناسب و متناسب با نوع پارچه کیفیت محصول نهایی را افزایش می دهد.

نیروی کارِ مجرب

کار را باید به کاردان سپرد! تولیدی پوشاک با کیفیت، بی شک وسواس زیادی در انتخاب و استخدام نیروی کار خود دارد. علاوه بر مهارتِ خیاط در برش و دوخت لباس، تعهدِ او در فرآیند تولید از اهمیت زیادی برخوردار است. این که نیروی کار، تولیدِ محصولِ با کیفیت را مسئولیت خود بداند و به اصطلاح از زیر کار در نرود، مرغوب بودنِ کالای نهایی را تضمین می کند.

 تولیدی لباس قیمت پایین به چه معناست؟

“قیمت مناسب” تعریف کیفی و غیر قابل اندازه گیری است؛ به این معنا که مناسب بودنِ قیمت لباس صرفا به معنی ارزان و پایین بودنِ قیمت آن نیست. قضاوتِ ما در مورد قیمتِ لباس بعد از بررسی همه جانبه مدل و جنسِ آن صورت می گیرد. مثلا قیمتی که برای لباسِ مجلسی زنانه که از پارچه ابریشمِ اصل دوخته شده، ارزان و مناسب به نظر می رسد، برای یک تیشرتِ ساده پسرانه که از الیاف مصنوعی نامرغوب دوخته شده، بسیار گران و زیاد است.

 پس وقتی به دنبال یک تولیدی لباس قیمت پایین می گردید، حتما دقت کنید که همزمان با ارزان بودن، به کیفیت استاندارد محصول نیز توجه داشته باشید.

تنوع بالای محصولات، احتمال خرید را افزایش میدهد!

به خاطر دارم که در یکی از کلاس های زمان دانشجویی ام، استاد از بچه ها پرسید : “به نظر شما چرا وقتی وارد فروشگاه می شویم، توی قفسه ده ها مدل پنیر صبحانه میبینیم که هر کدام در اندازه و بسته بندی های مختلف هستند؟ مثلا ۴٠٠ گرمی، ٣٠٠ گرمی، یا حتی بسته های کوچک ۵٠ گرمی. چرا بعضی در جعبه های پاکتی عرضه میشوند، بعضی در ظرف های شیشه ای؟ چرا برندهای مختلف هربار چندین طعم و مزه متفاوت و جدید را عرضه می کنند؟

هرکس جواب خودش را داشت. اما جواب درست این بود : “تنوع بالای محصولات، احتمال خرید را افزایش میدهد!” یعنی هرچه مشتری، گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشد، امکانِ این که حتما یکی از آنها را خریداری کند، بیشتر است. در واقع با این کار، شما مطمئن میشوید که برای هر سلیقه ای، حداقل یک پیشنهاد دارید. این یک قانون روانشناسی است که پیشنهاد می کنم شما هم در فروشگاه خود به آن توجه کنید (سعی کنید حتی با سرمایه کم، جنس مغازه تان را جور کنید!

 

در نتیجه برای تهیه اجناس فروشگاه پوشاک خود، همیشه سعی کنید محلی را پیدا کنید که در کنارِ ارزان و با کیفیت بودن، تنوع خوبی هم در عرضه محصولات داشته باشد.

چرا که برای شما، به عنوانِ فردی که قرار است به طور عمده خرید کنید، به صرفه تر است اگر بتوانید همه اجناس مورد نظرتان را از یک عمده فروش یا تولیدی لباس خریداری کنید. چه از نظر زمانی چه از بابت مالی (تخفیف گرفتن از یک فروشگاه برای صد دست لباس، راحت تر از تخفیف گرفتن از ده فروشنده، برای ده قلم جنس است!

خرید مستقیم از تولیدی لباس، یا معامله با بنکدار؟ مسئله این است!

البته گاهی اوقات، همکاری با عمده فروشِ خوب، بهتر از خرید مستقیم جنس از خودِ تولیدی لباس است.  و حتی گاهی اتفاق می افتد که یک بنکدار، قیمت هایی کمتر از قیمتِ فروشِ تولیدی به خریدار جزء را ارائه می کند. چرا؟ زیرا عمده فروش به دلیل سابقه همکاری بلند مدت با تولیدی، توانسته قیمت ها را به اصطلاح بشکند. همچنین، تولیدی ها عموما وقت و تمایلِ خدمات رسانی به خریداران جزء را نداشته و ترجیح می دهند به جای چانه زنی با چندین خرده فروش، تمامِ پوشاک تولیدی خود را به طور عمده با یک یا تعداد محدودی عمده فروش، معامله کنند.

 علاوه بر این، تنوعِ اجناسِ موجود در بنکداری های بزرگ، خیلی بیشتر از یک تولیدی لباس است. زیرا بنکداران و عمده فروشانِ پوشاک، اجناس خود را از چندین تولیدی و کارگاه خیاطی تهیه می کنند.

 

ما به عنوان فروشگاه معتبر اینترنتی، تعهد می کنیم هر سه فاکتورِ “قیمت“، “کیفیت” و “تنوع” را در نظر داشته باشیم و بهترین شرایط را برای خریدِ مطمئن شما فراهم کنیم.

برند وفا به داشتنِ ارتباطِ موثر با تمام مشتریانِ خود افتخار می کند و هر آنچه که برای یک همکاری اثر بخش نیاز است را در اختیار شما قرار می دهد.

چند سوال کلیدی

1.      ایا امکان خرید نسیه یا چکی از تولیدی لباس وفا وجود دارد؟

 

خیر، تمامی معاملات ما نقدی می باشد.

 

2.      امکان خرید عمده لباس مجلسی زنانه از تولیدی لباس وفا وجود دارد؟

 

بله، شما می توانید انواع مختلف پوشاک مجلسی شیک و لباس شب های زنانه را به صورت عمده از تولیدی لباس وفا خریداری کنید.

 

3.     آیا می توان قبل خرید عمده از تولیدی لباس وفا تعدادی محصول به عنوان نمونه تهیه کرد؟

 

شما می توانید به صورت حضوری از اجناس ما بازدید نمایید.

آیا تولیدی لباس درآمد دارد؟

بسیاری از افرادی که به فکر تاسیس و راه اندازه کارگاه تولیدی پوشاک هستند، دائما این سوال در ذهنشان شکل می گیرد که “آیا تولیدی لباس درآمد دارد؟“. پاسخ به این سوال کار ساده‌ای نیست چرا که سود آوری یک کسب و کار به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد. تولید و فروش پوشاک نیز از این قاعده مستثنا نیست.

در اداره یک شرکت تولیدی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

قبلا در مقاله ای تحت عنوان “شرکت تولیدی شلوار زنانه” مراحل و نحوه زدن تولیدی لباس را مورد کنکاش قرار دادیم و فهمیدیم که باید برای تولیدی لباس از کجا شروع کنیم، اما نباید فراموش کرد که بعد از تاسیس و احداث یک نهاد تولیدی نوبت به تبلیغات و پیدا کردن مشتری برای محصولات است، پس مبحثِ بازاریابی تولیدی لباس خود را بسیار جدی بگیرید.

 سعی کنید همانقدر که به کیفیت و تنوع محصولات خود به عنوان مزیت رقابتی اهمیت می دهید، بحث بازاریابی و جلب مشتری را نیز جدی بگیرید.

 برای اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنم مقاله “پخش عمده لباس در بازار” را حتما مطالعه کنید.

حرف اخر!

چه صاحب تولیدی لباس زنانه هستید و چه یک خرده فروش محلی که به دنبال تولیدی لباس زنانه قیمت پایین می گردد، می توانید هر آنچه بدان نیاز دارید را در وبسایت ما پیدا کنید.

باعث افتخار ماست که از یک سو با ارائه اجناسی با کیفیت، خدمتی به شما مشتریان عزیز کرده و از طرفی دیگر با به اشتراک گذاری مطالب به روز و کاربردی در جهت افزایش آگاهی تولید کنندگان و همکاران محترم گام برداریم.

اگر سوال مهمی در مورد پوشاک زنانه در ذهن دارید که پاسخش را تاکنون پیدا نکرده اید، سوالتان را در قسمت نظرات این مقاله مطرح کنید.

سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی
حساب کاربری من

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟